Pristatymas

 Pristatymas


Prekės yra pristatomos tik Lietuvos teritorijoje.

Pristatymo kaina

Tiksli pristatymo kaina nustatoma remiantis užsakomų Prekių svoriu, dydžiu. Individualaus užsakymo kaina apskaičiuojama ir pateikiama užsakymo pateikimo metu. Prekės pristatomos tik Lietuvos teritorijoje. Jei siuntai yra reikalingi užnešimo darbai, juos būtina užsakyti ir suderinti su vadybininku ar paslaugos tiekėju atskirai – šiai paslaugai gali būti taikomi papildomi mokesčiai. 

Pristatymo kainos:

Prekių iki 100 kg pristatymo kaina – 25,00 €

Prekių nuo 100 iki 250 kg pristatymo kaina – 50,00 €

Prekių virš 250 kg pristatymo kaina – 100,00 €

Pristatymo terminai

Prekės gavėjui yra išsiunčiamos nedelsiant po jų gavimo termino. Prekės pristatymo terminas priklauso nuo prekės prieinamumo: prekės, kurios yra prieinamos tiekėjo sandėlyje pristatymas gali užtrukti iki 7 darbo dienų, prekės, kurių tiekėjas neturi savo sandėlyje užsakymas ir siuntimas gali užtrukti ilgesnį nei 7 darbo dienų terminą. Dėl tikslesnio siuntos pristatymo laiko ir datos laiko pirkėją informuoja vadybininkas Užsakyme nurodytais kontaktais.

Prekių gavimas

Gavus prekes, pirkėjas turi patikrinti jas bei jų pakuotes prekių priėmimo – perdavimo metu iš kurjerio. Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, asortimento neatitikimą (-us), Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti. Tokiu atveju transporto įmonės atstovas kartu su Pirkėju ar Pirkėjo atstovu užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus. Kartu apie pastebėtą prekių pažeidimą būtina el. paštu informuoti pardavėją.